Wzorem poprzedniego tygodnia przekazujemy komunikat dotyczący stanu zdrowia i absencji w zespole. Ponieważ nasz klub współtworzy społeczność, postanowiliśmy przedstawić wprost aktualną sytuację.

Kontuzjowane koszykarki w zespole SKK Polonia Warszawa:

  • Sylwia Siemienas – kontuzja stawu skokowego odniesiona w meczu w Gorzowie Wlkp. Przewidywany powrót – za około 2-3 tygodnie.
  • Loryn Goodwin – coraz bliżej powrotu na parkiet. Czekamy na pozytywną opinię lekarza.

Po meczu z Polskimi Przetworami Basket 25 Bydgoszcz (15.01.2022 r.)  jedna z zawodniczek SKK Polonia Warszawa zgłosiła objawy COVID-19. Sztab trenerski postanowił zawiesić treningi. W środę  (19.01.2022 r.) przeprowadziliśmy testy całej drużyny, które dały trzy wyniki pozytywne oraz jeden niejednoznaczny (do powtórki).

Nie otrzymaliśmy od organizatora rozgrywek opcji ponownego przełożenia spotkania (przekładanego już dwukrotnie ze względu na identyczną sytuację związaną z COVID-19). Wobec tego niedzielny wyjazdowy mecz Energa Basket Ligi Kobiet z Pszczółką Polski Cukier AZS UMCS Lublin zagramy w bardzo okrojonym składzie. Wszystkim kontuzjowanym i chorym zawodniczkom naszego klubu życzymy rychłego powrotu do pełni formy, a o ich stanie zdrowia będziemy informować na bieżąco.

 Zdjęcie w tle – fot. Adrian Stykowski Fotografia

Głównym Partnerem SKK Polonia w sezonie 2021/2022 jest m.st. Warszawa, które wspierając od lat koszykówkę kobiet
i inne dyscypliny sportowe, przyczynia się do promocji aktywności ruchowej społeczeństwa

Dołącz do naszego newslettera!

Aktualności

Znamy terminy grudniowych meczów domowych koszykarek Polonii
29 listopada 2022
Miejskie Zakłady Autobusowe Partnerem Sekcji SKK Polonia w sezonie 2022/2023!
29 listopada 2022
SKK Polonia Warszawa wygrywa inauguracyjny turniej LOTTO 3×3 LIGI Kobiet! 
27 listopada 2022

Twitter