Łukasz Tusiński o planach integracji koszykówki Polonii Warszawa – oświadczenie

Bardzo ważna informacja – napawająca nas dumą, ale także zapałem do wytężonych działań! Prezes naszego klubu Łukasz Tusiński wraz z końcem czerwca 2022 r. został powołany na prezesa zarządu spółki Projekt 1P sp. z o.o. Oznacza to, że jest obecnie odpowiedzialny za zarządzanie zarówno sekcją koszykówki kobiet Polonii Warszawa, jak i męską sekcją KKS Polonia Warszawa.

Ten istotny krok, to oczywiście element integracji obu sekcji koszykówki Polonii Warszawa na poziomie marki. Zapraszamy do zapoznania się z treścią oświadczenia Łukasza Tusińskiego, w którym wyjaśnia on szerzej sens integracji, przestawia założenia Zintegrowanej Oferty Marketingowej i programu patronackiego oraz opowiada o najbliższej sportowej przyszłości koszykówki Polonii Warszawa:

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Jednocześnie uspokajamy, prezes Łukasz Tusiński zadbał także o odpowiednią reorganizację strukturalną SKK Polonia Warszawa, o której poinformujemy przed startem sezonu. Sprawność działań naszego klubu pozostaje niezagrożona, a integracja marki otwiera nowe możliwości przed polonijną koszykówką.

Podwójnemu prezesowi Łukaszowi Tusińskiemu serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w realizacji tego arcytrudnego i odpowiedzialnego, ale również doniosłego i strategicznego zadania!

Fot. Adrian Stykowski Fotografia

Dołącz do naszego newslettera!

Aktualności

Terminarz meczów koszykarek Polonii Warszawa w lutym 2023
1 lutego 2023
Start programu „Patroni Koszykówki Polonii Warszawa”
31 stycznia 2023
Wyprawa do Gorzowa Wlkp. – w poszukiwaniu słabszych stron liderek ekstraklasy
28 stycznia 2023

Twitter