Portal Grupowe-Bilety.pl Partnerem Wspierającym SKK Polonia w sezonie 2022/2023

Miło nam poinformować, że w sezonie 2022/2023 SKK Polonia Warszawa nawiązała współpracę z Piotrem Szczuckim, właścicielem portalu Grupowe-Bilety.pl – zajmującego się wyceną, rezerwacją i sprzedażą biletów lotniczych dla grup (i nie tylko).   

Piotr Szczucki – jako wieloletni manager branży lotniczej – pomógł nam bezpiecznie i komfortowo sprowadzić nasze zagraniczne zawodniczki do Polski oraz będzie wspierał nasz klub we wszystkich sprawach związanych z transportem lotniczym. Grupowe-Bilety.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony transportowi lotniczemu grup – z dużym naciskiem na grupy sportowe. Za jego pośrednictwem kluby i akademie sportowe z łatwością zarezerwują bilety lotnicze przewoźników tradycyjnych, niskokosztowych i czarterowych oraz potwierdzą dodatkowy bagaż, w tym specjalistyczny sprzęt i wszelkie usługi dodatkowe.  

Warto podkreślić, że w przypadku zawodniczek Polonii obsługa lotnicza przez portal Grupowe-Bilety.pl objęła zróżnicowane kierunki: Serbię, Grecję oraz Stany Zjednoczone. Wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo, zachęcamy więc do zaufania specjaliście w osobie Piotra Szczuckiego!

Więcej o nowym Partnerze Wspierającym klubu SKK Polonia Warszawa na stronie portalu Grupowe-Bilety.pl

Zdjęcie w tle grafiki  – fot. Krawczyk.photo
 

Dołącz do naszego newslettera!

Aktualności

IV Memoriał Bohdana Bartosiewicza – już w najbliższy weekend!
19 września 2022
Przed turniejem AZS UMCS LUBLIN CUP – Maciej Gordon o okresie przygotowawczym
16 września 2022
Jak smakuje sukces – rozmowa z Klaudią Sosnowską, brązową medalistką mistrzostw Europy w koszykówce 3×3 
14 września 2022

Twitter