Apartamenty Dominikańska – nowa inwestycja na warszawskim Mokotowie

3 tygodnie temu | 24.06.2024, 12:04
Apartamenty Dominikańska – nowa inwestycja na warszawskim Mokotowie

Grupa Waryński, firma z wieloletnią i bogatą tradycją niebawem rozpocznie realizację kolejnego projektu deweloperskiego. Działania spółki będą skoncentrowane na realizacji przedsięwzięcia składającego się z 3 etapów inwestycji mieszkaniowej oraz jednego etapu zakładającego budowę biurowca.

Nowa inwestycja Grupy Waryński oraz Techfilm sp. z o.o. będzie realizacją klasy premium. Spółki zamierzają wybudować około 190 mieszkań o podwyższonym standardzie. Każdy apartament projektowany jest z zachowaniem wszechstronnego metrażu oraz funkcjonalności i dogodnej możliwości aranżacji. Inwestycja, mimo wielu etapów, da przyszłym mieszkańcom poczucie kameralności i prywatności. Pracując nad projektem, chcemy skupić się na rewitalizacji terenu oraz stworzeniu atrakcyjnego i przyjaznego krajobrazu.

Waryński S.A. przykłada także dużą wagę do zewnętrznej części wizualnej, wymogów ekologii oraz charakteru inwestycji. W związku z tym projekt zakłada użycie wysokiej jakości materiałów oraz budowanie zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju i zachowaniem wszelkich standardów ekologicznych. Projekt przewiduje duże przeszklenia na całą wysokość kondygnacji oraz pionowe, ruchome żaluzje, umożliwiające całkowite przesłonięcie okien. To wszystko w połączeniu z atrakcyjnym designem – skupiającym się na wielu elementach drewnianych – pozwoli stworzyć niebanalne miejsce na warszawskiej mapie nowych inwestycji.

Lokalizacja osiedla przy ul. Niedźwiedzia na warszawskim Służewie daje także możliwość dogodnej komunikacji z resztą dzielnicy i miasta. W pobliżu znajdują się 2 stacje metra, park Dolinka Służewska, centrum handlowe oraz uczelnie wyższe.

Modne położenie oraz możliwość zarówno spokojnego, jak i typowo miejskiego spędzania czasu pokazuje, że mieszkania kierowane są do szerokiej grupy klientów. Odnajdą się tu zarówno rodziny z dziećmi, jak i single, a także osoby szukające mieszkania inwestycyjnego.


Więcej informacji o naszym Partnerze Generalnym i jego inwestycjach oraz misji społecznej znajdziecie na stronie www.warynski.pl, do której odwiedzenia gorąco zapraszamy!

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

GŁÓWNY PARTNER
SPONSORZY / PARTNERZY GENERALNI
SPONSORZY / PARTNERZY SEKCJI
PATRONI KOSZYKÓWKI POLONII WARSZAWA
PARTNER MEDYCZNY // PARTNER TRENINGOWY
PARTNERZY WSPIERAJĄCY
SPONSORZY / PARTNERZY ROZGRYWEK