Stacja Ligocka – nowa inwestycja Grupy Waryński w Katowicach

7 miesięcy temu | 12.07.2023, 20:10
Stacja Ligocka – nowa inwestycja Grupy Waryński w Katowicach

Nasz Partner Generalny Waryński S.A. Grupa Holdingowa stale skupia swoją aktywność na wyszukiwaniu nowych, atrakcyjnych terenów pod inwestycje na rynku mieszkaniowym. Spółka – odpowiedzialna za koncepcję oraz budowę kilku osiedli mieszkaniowych – nie planuje zwalniać tempa i nieprzerwanie rozbudowuje portfolio inwestycji. Niebawem wystartuje sprzedaż mieszkań w realizowanym w Katowicach Osiedlu Stacja Ligocka. Grupie Waryński udało się rozszerzyć teren inwestycji o dodatkowe 2 tys. m2 powierzchni. Dzięki temu przestrzeń zostanie wzbogacona o kolejny, siódmy budynek wielorodzinny, a potencjalni mieszkańcy – decydując się na zakup – będą mieć więcej mieszkań do wyboru.

Stacja Ligocka będzie nowoczesnym osiedlem o ciekawej formie. Grupa Waryński postanowiła stworzyć oryginalne i nietuzinkowe miejsce. W projekcie zauważa się nawiązania do bogatej, przemysłowej historii Katowic. Kameralne, 4-kondygnacyjne budynki kształtem będą przypominać bryły węgla, kolor również nawiązuje do kopalnianego, górniczego klimatu. Przełamaniem surowego, industrialnego stylu będzie bogate otoczenie zieleni – w tym zielone tarasy, na których znajdzie się m.in. plac zabaw.

Wizualizacja osiedla Stacja Ligocka w Katowicach; fot. Materiały promocyjne Waryński S.A.

Teren inwestycji zlokalizowanej przy ul. Ligockiej będzie charakteryzował się nowoczesnością, funkcjonalnością oraz starannie zaprojektowaną przestrzenią. Spółka – współpracując z architektami – zamierza stworzyć miejsce przyjazne, azyl dla mieszkańców, pozwalający zrelaksować się w specjalnie wyznaczonych miejscach do gier planszowych lub grilla. Takie rozwiązania umożliwią nie tylko ciekawe spędzanie czasu, ale także budowanie relacji wśród społeczności mieszkającej w Stacji Ligockiej.

Nie bez znaczenia jest również ulokowanie inwestycji. Nowy projekt Grupy Waryński jest położony w dzielnicy pełnej zieleni – idealnej dla osób szukających wytchnienia i ceniących sąsiedztwo natury. Ponadto przyszli mieszkańcy znajdą w pobliżu liczne punkty usługowe, placówki edukacyjno-oświatowe, placówki medyczne, punkty handlowe, gastronomiczne oraz ciekawe miejsca do rekreacji i sportu.

Stacja Ligocka to inwestycja idealna dla każdego. Odnajdą się tam zarówno rodziny z dziećmi, single szukający swojego pierwszego mieszkania, jak i ceniący spokój seniorzy. Kameralne sąsiedztwo, niska zabudowa, nowoczesny projekt nawiązujący do historii miejsca, a także rozległe tereny zielone – zarówno w samej inwestycji, jak i sąsiedztwie, sprawią, że każdy potencjalny mieszkaniec uzna to miejsce za idealny dom.
Więcej informacji o naszym Partnerze Generalnym i inwestycjach znajdziecie na stronie www.warynski.pl. Zapraszamy!

Fot. Materiały promocyjne Waryński S.A.

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

GŁÓWNY PARTNER
SPONSORZY / PARTNERZY GENERALNI
SPONSORZY / PARTNERZY SEKCJI
PATRONI KOSZYKÓWKI POLONII WARSZAWA
PARTNER MEDYCZNY // PARTNER TRENINGOWY
PARTNERZY WSPIERAJĄCY
SPONSORZY / PARTNERZY ROZGRYWEK